text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 28122 Еasy Set 305 x 76 cm, со филтер пумпаID EK000074532

INTEX 28122 Еasy Set 305 x 76 cm, со филтер пумпаID: EK000074532

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

Со секој базен подаруваме гратис INTEX душек!
Потребно е заедно со базенот да го додадете и душекот на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.03 или додека има залиха.

7.590 ден

Цена
5.990 ден

ГРАТИС Intex душек
INTEX 28122 Еasy Set 305 x 76 cm, со филтер пумпа, Димензии: 305x76 cm , Капацитет: 3.583литри (80%), Филтер пумпа вклучена во паквањето, Бренд: INTEX.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.04.2023

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

INTEX ЕАSY SET 305 x 76 cm, базен на надувување со филтер пумпа . Димензии: 305цм дијаметар, 76цм висина. Капацитет 3.583 литри (80% наполентост на базенот), тежина 9кг, Капацитет на филтер пумпа: 1.250 литри на час (330 gal), Моќност 30W. Потребно е 2-4 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие како би ја прочистила водата од нечисотии. Дополнитлно би ви требало и дозер со Хлорна таблета за хлорирање на водата и прочиствување од бактерии (една таблета на 2-4 недели во зависност од големината на базенот)

тип на производ Базени на надувување
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Маса 9 kg
Висина 76 cm
Ширина 305 cm
Должина 305 cm
Капацитет на базенот 3850 l
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!