text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28130 366x76 cm базен на надувување БЕЗ ф.пумпаIDEK000074361
4.363  ден
Цена
3.490  ден
INTEX 28132 Easy Set 366x76 cm базен на надувување БЕЗ филтер пумпа . Димензии: 366цм дијаметра, 76цм висина. Капацитет 5.619 литри (80% наполентост на базенот), нема филтер пумпа, нема покривка.

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.07.2020

INTEX 28132 Easy Set 366x76 cm базен на надувување БЕЗ филтер пумпа . Димензии: 366цм дијаметар, 76цм висина. Капацитет 5.619 литри (80% наполентост на базенот), нема филтер пумпа, нема покривка.

Капацитет на базенот 5619 l
Должина 366 cm
Ширина 366 cm
Висина 76 cm
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Тип на производ Базени на надувување
Маса 11 kg