text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28142 Easy Set 396 x 84 cm (со пумпа) 7290 lIDEK000035877
7.488  ден
Цена
5.990  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

INTEX 28142 Easy Set 396x84 cm базен на надувување со филтер пумпа . Димензии: 396цм дијаметра, 84цм висина. Капацитет 7.290 литри (80% наполентост на базенот), тежина 16,7кг, филтер пумпа со капацитет од 2.006 литри на час, тип на филтер "H" , нема покривка.

Капацитет на базенот 7290 l
Должина 396 cm
Ширина 396 cm
Висина 84 cm
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Тип на производ Базени на надувување
Маса 16 kg