text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28143 Easy Set 396x84 cm базен БЕЗ филтер пумпаIDEK000074521
5.863  ден
Цена
4.690  ден
INTEX 28143 Easy Set 396x84 cm базен на надувување БЕЗ филтер пумпа . Димензии: 396цм дијаметра, 84цм висина. Капацитет 7.290 литри (80% наполентост на базенот), тежина 15кг, нема филтер пумпа, нем...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.07.2020

INTEX 28143 Easy Set 396x84 cm базен на надувување БЕЗ филтер пумпа . Димензии: 396цм дијаметра, 84цм висина. Капацитет 7.290 литри (80% наполентост на базенот), тежина 15кг, нема филтер пумпа, нема покривка.

Капацитет на базенот 7290 l
Должина 396 cm
Ширина 396 cm
Висина 84 cm
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Тип на производ Базени на надувување
Маса 14 kg