text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 47329 229x147х46cm Mandarin базенIDEK000211157
1.613  ден
Цена
1.290  ден
INTEX 47329 229x147х46cm Mandarin базен. Карактеристики: Димензии: 229x147x46cm, капацитет 600 литри

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX 47329 229x147х46cm Mandarin базен. Карактеристики: Димензии: 229x147x46cm, капацитет 600 литри
Капацитет на базенот 600 l
Должина 229 cm
Ширина 147 cm
Висина 46 cm
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Тип на производ Базени на надувување
Маса 5 kg