text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 58484 Family 305 x 183 x 56 cmIDMK-48143
2.499  ден
Цена
1.999  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX 58484 Family 305 x 183 x 56 cm, капацитет 999л
Капацитет на базенот 999 l
Должина 305 cm
Ширина 183 cm
Висина 56 cm
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Тип на производ Базени на надувување
Маса 6 kg