text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26364 Ultra XTR Premium Frame 732х366х132 cm co песочна пумпаID EK000210352

INTEX 26364 Ultra XTR Premium Frame 732х366х132 cm co песочна пумпаID: EK000210352

Со секој базен подаруваме гратис хлорна таблета!
Потребно е заедно со базенот да ја додадете и хлорната таблета на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08. или додека има залиха.

129.990 ден
Цена
80.999 ден
INTEX 26364 Ultra XTR Premium Frame co песочна пумпа, Димензии: 732х366х132 cm , Капацитет: 31.805литри (90%), Песочна филтер пумпа со капацитет 6m3/h, Бренд: INTEX.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 15.08.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Intex 26364 Ultra XTR Premium Frame 732х366х132 cm co песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 31.805 литри (90%), димензии: 732x366x132cm, песочна филгер пумпа со капацитет 6.000 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно). За песочната филтер пумпа потребно е да ставите 23кг песок со големина од 2-3 милиметри, тежина на базенот 251,6кг. Време на склопуваењЕ 90 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Deluxe cleaning kit. Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.