text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26374 Ultra XTR Frame 975х488х132 cm co песочна филтер пумпа, скали, покривка и подлогаID EK000210351

INTEX 26374 Ultra XTR Frame 975х488х132 cm co песочна филтер пумпа, скали, покривка и подлогаID: EK000210351

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со секој базен подаруваме гратис INTEX СЕТ за чистење!
Потребно е заедно со базенот да го додадете и сетот на линкот погоре.
Акцијата трае до 30.06 или додека има залиха.

145.500 ден

Цена
98.990 ден

Diners Card 5% попуст!

INTEX 26374 Ultra XTR Frame co песочна филтер пумпа, скали, покривка и подлога, Димензии: 975х488х132 cm , Капацитет: 54.400 литри (90%), Песочна филтер пумпа со капацитет 10.5m3/h, Бренд: INTEX.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

INTEX 26374 Ultra XTR Frame 975х488х132 cm co песочна филтер пумпа, скали, покривка и подлога. Карактеристики: Капацитет 54.400 литри (90%), димензии: 975x488x132cm, песочна филгер пумпа со капацитет 10.5m3/h, тежина 251,6кг. Време на склопуваењ 90 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Должина 975 cm
Маса 2516 kg
Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Капацитет на базенот 54400 l
Висина 132 cm
Ширина 488 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!