text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпаID EK000035894

INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпаID: EK000035894

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

Со секој базен подаруваме гратис INTEX душек!
Потребно е заедно со базенот да го додадете и душекот на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.03 или додека има залиха.

10.999 ден

Цена
8.999 ден

ГРАТИС Intex душек
INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпа Димензии: 305x76 cm Капацитет: 4.485 литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 1.250 литри на час Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.03.2023

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Базен Intex PRISM FRAME-28702 305 x 76 (со пумпа) 4.485l
Гаранција 1 год.
Висина 76 cm
Ширина 305 cm
Маса 1.66E16 kg
Капацитет на базенот 4485 l
Должина 305 cm
Бренд Intex
тип на производ Монтажни базени
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!