text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 26710 PRISM FRAME 366x76cm без филтер пумпаIDEK000210423
8.624  ден
Цена
6.899  ден
INTEX 26710 PRISM FRAME 366x76cm без филтер пумпа. Карактеристики: капацитет: 6.503литри (90%), димензии 366x76cm, нема филтер пумпа, тежина 22,1кг.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX 26710 PRISM FRAME 366x76cm без филтер пумпа. Карактеристики: капацитет: 6.503литри (90%), димензии 366x76cm, нема филтер пумпа, тежина 22,1кг.