text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26712 PRISM FRAME 366 x 76cm со филтер пумпаID EK000210353

INTEX 26712 PRISM FRAME 366 x 76cm со филтер пумпаID: EK000210353

12.999 ден
Цена
12.590 ден
INTEX 26712 PRISM FRAME 366 x 76cm со филтер пумпа Димензии: 366x76cm Капацитет: 6.503литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 2.006 литри на час Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 31.05.2022

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

INTEX PRISM FRAME 26712 366 x 76cm со филтер пумпа. Карактеристики: Димензии: 3.66m x 76cm, капацитет: 6.503 литри (90%), капацитет на филтер пумпа 2.006 литри на час, тежина 25,4кг.

Гаранција 1 год.
Висина 76 cm
Ширина 366 cm
Маса 25 kg
Капацитет на базенот 6503 l
Должина 366 cm
Бренд Intex
Тип на производ Монтажни базени