text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 26792 Prism Frame 488x244x107 cm, филтер пумпа, скали, покривка и подлогаID EK000378587

INTEX 26792 Prism Frame 488x244x107 cm, филтер пумпа, скали, покривка и подлогаID: EK000378587

Со секој базен подаруваме гратис хлорна таблета!
Потребно е заедно со базенот да ја додадете и хлорната таблета на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08. или додека има залиха.

49.999 ден
Цена
34.999 ден
INTEX 26792 Prism Frame филтер пумпа, скали, покривка и подлога Димензии: 488x244x107 cm Капацитет: 10.874литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 3.785 литри на час Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 15.08.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • INTEX 26792 Prism Frame, филтер пумпа, скали, покривка и подлога
  • Димензии: 488x244x107 cm
  • Капацитет: 10.874 литри (90%)
  • Филтер пумпа со капацитет 3.785 литри на час
  • Бренд: INTEX
Висина 107 cm
Ширина 244 cm
Маса 87.2 kg
Капацитет на базенот 10874 l
Должина 488 cm
Бренд Intex
Тип на производ Монтажни базени