text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX PRISM FRAME- 26702 (28702) 305 x 76 со пумпаIDEK000035894
7.488  ден
Цена
5.990  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Базен Intex PRISM FRAME-28702 305 x 76 (со пумпа) 4.485l
Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Должина 305 cm
Капацитет на базенот 4485 l
Маса 1.66E16 kg
Ширина 305 cm
Висина 76 cm
Гаранција 1 год.