text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX PRISM FRAME 26712 366 x 76cm со филтер пумпаIDEK000210353
9.999  ден
Цена
7.999  ден
INTEX PRISM FRAME 26712 366 x 76cm со филтер пумпа. Карактеристики: Димензии: 3.66m x 76cm, капацитет: 6.503 литри (90%), капацитет на филтер пумпа 2.006 литри на час, тежина 25,4кг.

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX PRISM FRAME 26712 366 x 76cm со филтер пумпа. Карактеристики: Димензии: 3.66m x 76cm, капацитет: 6.503 литри (90%), капацитет на филтер пумпа 2.006 литри на час, тежина 25,4кг.

Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Должина 366 cm
Капацитет на базенот 6503 l
Маса 25 kg
Ширина 366 cm
Висина 76 cm
Гаранција 1 год.