text.skipToContent text.skipToNavigation
Intex 26326 Ultra XTR Frame 488x122cm монтажен базен со песочна пумпаIDEK000321388
59.999  ден
Цена
47.990  ден
Intex 26326 Ultra Frame 488x122cm монтажен базен со песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 19.156 литри (90%), димензии: 488x122cm, песочна филтер пумпа со капацитет 4.500 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 103,3кг. Време на склопуваењ 45 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

Intex 26326 Ultra Frame 488x122cm монтажен базен со песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 19.156 литри (90%), димензии: 488x122cm, песочна филтер пумпа со капацитет 4.500 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 103,3кг. Време на склопуваењ 45 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Должина 488 cm
Капацитет на базенот 19156 l
Маса 103.3 kg
Ширина 488 cm
Висина 122 cm