text.skipToContent text.skipToNavigation

Intex 26356 Ultra XTR Frame 549x274x132cm монтажен базен со песочна пумпаID EK000314905

Intex 26356 Ultra XTR Frame 549x274x132cm монтажен базен со песочна пумпаID: EK000314905

79.999 ден

Цена
62.990 ден

Intex 26356 Ultra XTR Frame монтажен базен со песочна пумпа Димензии: 549x274x132 cm Капацитет: 17.203литри (90%) Песочна филтер пумпа со капацитет 9.463 l/h Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.09.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Intex 26356 Ultra XTR Frame 549x274x132cm монтажен базен со песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 17.203 литри (90%), димензии: 549x274x132cm, филтер пумпа со капацитет 9.463 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 129кг. Време на склопуваењ 60 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Висина 132 cm
Ширина 274 cm
Маса 129 kg
Капацитет на базенот 17203 l
Должина 549 cm
Бренд Intex
Тип на производ Монтажни базени