text.skipToContent text.skipToNavigation

Intex 26756 Prism Frame 610х132cm монтажен базенID EK000314451

Intex 26756 Prism Frame 610х132cm монтажен базенID: EK000314451

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со секој базен подаруваме гратис INTEX СЕТ за чистење!
Потребно е заедно со базенот да го додадете и сетот на линкот погоре.
Акцијата трае до 30.06 или додека има залиха.

59.999 ден

Цена
42.990 ден

Diners Card 5% попуст!

Intex 26756 Prism Frame 610х132cm монтажен базен Димензии: 610x132 cm Капацитет: 32.695литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 5.678 литри на час Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Intex 26756 Prism Frame 610х132cm монтажен базен. Карактеристики: Капацитет 32.695 литри (90%), димензии: 610x132cm, филгер пумпа со капацитет 5.678 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 118,6кг. Време на склопуваењ 60 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Должина 610 cm
Маса 118.6 kg
Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Капацитет на базенот 32695 l
Висина 132 cm
Ширина 610 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!