text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28021 покривка за базен 305cm ширинаIDMK-19059
613  ден
Цена
490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Покривка за базен-28021