text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28604 Филтер пумпаIDEK000075803
2.863  ден
Цена
2.290  ден
INTEX Филтер пумпа - 28604. Наменета за мали базени до 4,5 метри дијаметар. Капацитет 2,000 литри на час, користи филтер тип А (29000).

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX Филтер пумпа - 28604. Наменета за мали базени до 4,5 метри дијаметар. Капацитет 2,000 литри на час, користи филтер тип А (29000).