text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 68605 рачна пумпаIDEK000308527
Цена
490  ден
INTEX 68605 рачна пумпа

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX 68605 рачна пумпа
Бренд Intex
Тип на производ Додатоци за базени