text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28001 автоматски чистач за базени робот правосмукалкаIDEK000311677
6.612  ден
Цена
3.999  ден
INTEX 28001 автоматски чистач за базени 4,5м3. Димензии на правосмукалката 31.12 x 59.37 x 33.97 cm, тежина 6,3кг. За да работи потребно е со црево да се поврзе со влезот на базенот за во филтер пу...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX 28001 автоматски чистач за базени 4,5м3. Димензии на правосмукалката 31.12 x 59.37 x 33.97 cm, тежина 6,3кг. За да работи потребно е со црево да се поврзе со влезот на базенот за во филтер пумпата (одговара на филтер пумпа со капацитет од 5.678 до 13.248 литри на час).
Бренд Intex
Тип на производ Додатоци за базени