text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 29041 голем дозер за хлорна таблетаIDMK-49179
Цена
499  ден
INTEX 29041 голем дозер за хлорна таблета 17,9цм.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX 29041 голем дозер за хлорна таблета 17,9цм.

Бренд Intex
Тип на производ Додатоци за базени
Маса 1 kg