text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28002 СЕТ за чистење на базенIDEK000210350
Цена
1.299  ден
INTEX 28002 СЕТ за чистење на базен, комплет за одржување со лесна телескопска цевка, Се употребува за базени до 488cm дијаметар или помали базени, Главата се поврзува со обично градинарско црево, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

INTEX 28002 СЕТ за чистење на базен, комплет за одржување со лесна телескопска цевка, Се употребува за базени до 488cm дијаметар или помали базени, Главата се поврзува со обично градинарско црево, скимерот има долготрајна и издржлива мрежа
Бренд Intex
Тип на производ Средства за нега на вода