text.skipToContent text.skipToNavigation

ENOITALIA ENO 15/V мелница за грозјеID EK000078385

ENOITALIA ENO 15/V мелница за грозјеID: EK000078385

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
29.990 ден

ENOITALIA ENO 15/V мелница за грозје Капацитет: 1600-1.800 kg/h Димензии: 1210 х 600 х 630mm Тежина: 54 кг Двои дршки од грозје Моќност на мотор: 1HP  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ENOITALIA ENO 15/V мелница за грозје, мотор: 1 hp, Капацитет: 1600-1.800 kg/h, Тежина: 54 кг, Димензии: 1210 х 600 х 630mm, ги двои дршките од грозјето, моќност на мотор 1HP
Бренд ENOITALIA
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!