text.skipToContent text.skipToNavigation

ENOITALIA ENO 3/V рачна мелница за грозјеID EK000078383

ENOITALIA ENO 3/V рачна мелница за грозјеID: EK000078383

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
17.890 ден

ENOITALIA ENO 3/V рачна мелница за грозје Капацитет: 1200 kg/h Димензии: 1210 х 520 х 690mm Тежина: 40 кг Двои дршки од грозје Со волан  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ENOITALIA ENO 3/V рачна мелница за грозје, Капацитет: 1200 kg/h, Тежина: 40 кг, Димензии: 1210 х 520 х 690mm. Ги двои дршките од грозјето. СО ВОЛАН.
Бренд ENOITALIA
Маса 40 kg
Намена За вино и ракија
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!