text.skipToContent text.skipToNavigation

ENOITALIA MINI ENO 491 рачна мелница за грозјеID EK000078382

ENOITALIA MINI ENO 491 рачна мелница за грозјеID: EK000078382

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.990 ден

ENOITALIA MINI ENO 491 рачна мелница за грозје Капацитет: 500-700 kg/h Димензии: 1000 х 390 х 490mm Тежина: 18 кг  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ENOITALIA MINI ENO 491 рачна мелница за грозје. Капацитет 500-700 kg/h, тежина 18kg, димензии: 1000 х 390 х 490mm.
Бренд ENOITALIA
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!