text.skipToContent text.skipToNavigation

EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литриID EK000078107

EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литриID: EK000078107

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
12.590 ден

EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри Капацитет: 145 литри Димензии: 150х80cm Дебелина: 0,6-0,7mm Висина: 110cm Славина: 1/2"  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

EZIO INOX Вертикално буре за вино 145 литри, Димензии:150 x 80цм, Дијаметар:51цм, Дебелина:0.6-0.7цм, Висина:110цм, Славина:1/2"
Тип на производ Буриња и садови
Бренд EZIO INOX
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!