text.skipToContent text.skipToNavigation

EZIO INOX Вертикално буре за вино 180 литриID EK000078098

EZIO INOX Вертикално буре за вино 180 литриID: EK000078098

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
14.500 ден

EZIO INOX Вертикално буре за вино 180 литри Капацитет: 180 литри Димензии: 150х100cm Дебелина: 0,6-0,7mm Висина: 130cm Славина: 1/2"  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

EZIO INOX Вертикално буре за вино 180 литри, Димензии: 150 x 100цм, Дијаметар: 67цм, Дебелина: 0.6-0.7цм, Висина: 130цм, Славина: 1/2"
Тип на производ Буриња и садови
Бренд EZIO INOX
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!