text.skipToContent text.skipToNavigation

EZIO INOX Вертикално буре за вино 320 литриID EK000211705

EZIO INOX Вертикално буре за вино 320 литриID: EK000211705

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
19.990 ден

EZIO INOX Вертикално буре за вино 320 литри Капацитет: 320 литри Димензии: 200 x 100cm Дебелина: 0,6-0,7mm Висина: 1300cm Славина: 3/4"  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

EZIO INOX Вертикално буре за вино 320 литри
Тип на производ Буриња и садови
Бренд EZIO INOX
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!