text.skipToContent text.skipToNavigation

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 100 литриID EK000078099

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 100 литриID: EK000078099

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.500 ден

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 100 литри Капацитет: 100 литри Димензии: 125 x 80cm Дебелина: 0,6-0,7mm Висина: 900cm Славина: 1/2"  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 100 литри,Димензии:1250 x 800цм, Дијаметар:430цм, Дебелина:0.6цм,Висина:900цм, Славина:1/2"
Тип на производ Буриња и садови
Бренд EZIO INOX
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!