text.skipToContent text.skipToNavigation

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 320 литриID EK000078109

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 320 литриID: EK000078109

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
22.990 ден

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 320 литри Капацитет: 320 литри Димензии: 200 x 100cm Дебелина: 0,7 mm Висина: 130cm Славина: 3/4-3/8"  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

EZIO INOX Вертикално буре за ракија 320 литри, Димензии:200 X 100цм, Дијаметар:67цм, Дебелина:0.6-0.7цм, Висина:130цм, Славина:3/4-3/8", Испуст:3/4"
Бренд EZIO INOX
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!