text.skipToContent text.skipToNavigation

GRIFO електрична мелница за грозје со пумпа 20ID EK000326056

GRIFO електрична мелница за грозје со пумпа 20ID: EK000326056

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

56.940 ден

Цена
54.990 ден

GRIFO електрична мелница за грозје со пумпа 20 Капацитет: 1.800-2.000 kg/h Димензии: 870x500х850mm Тежина: 74 кг Двои дршки од грозје Гаранција: 1 година  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Брендот GRIFO е Италијански бренд кој гарантира сигурност и квалитет од овластениот добавувачот за Македонија. Моментално има широка понуда на рачни и електрични мелници. Технички спецификации: Димензии : 870x500х850mm Тип : електричен со пумпа Капацитет 2 тона на час Производител Grifo Земја на потекло Италијa. Модел на млин направен од емајлиран челик, со капацитет на производство од 2000 кг. на час. Опремен со голема корпа за лесно истурање на материјалот.Млинот е опремен со одделувач на рачките од грозјето изработен од не `рѓосувачки челик . DVEP20 е опремен со голема пумпа и моќен електричен мотор. Висококвалитетните материјали на изработка обезбедуваат висока издржливост, сигурност и цврстина а тоа гарантира постојани и одлични перформанси на работа. Повеќе информации за поризводите секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Тип на производ Буриња и садови
Бренд Grifo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!