text.skipToContent text.skipToNavigation

GRIFO електрична мелница за грозје со пумпа 30ID EK000326057

GRIFO електрична мелница за грозје со пумпа 30ID: EK000326057

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

67.160 ден

Цена
65.990 ден

GRIFO електрична мелница за грозје со пумпа 30 Капацитет: 3.000 kg/h Димензии: 1040x550х900mm Тежина: 86 кг Двои дршки од грозје со пумпа за испомпување на течноста во буриња.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Брендот GRIFO е Италијански бренд кој гарантира сигурност и квалитет од овластениот добавувачот за Македонија. Моментално има широка понуда на рачни и електрични мелници. Технички спецификации: Димензии : 1040x550х900mmТип : електричен со пумпа Капацитет: 3 тона на час Производител: Grifo Потекло: Р. Италија.Модел на млин направен од емајлиран челик, со капацитет на производство од 3000 кг. на час. Опремен со голема корпа за лесно истурање на материјалот.Млинот е опремен со одделувач на рачките од грозјето изработен од не `рѓосувачки челик . DVEP30 е опремен со голема пумпа и моќен електричен мотор. Висококвалитетните материјали на изработка обезбедуваат висока издржливост, сигурност и цврстина а тоа гарантира постојани и одлични перформанси на работа. Повеќе информации за поризводите секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Тип на производ Буриња и садови
Бренд Grifo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!