text.skipToContent text.skipToNavigation

GRIFO DMS 18 електрична мелница за грозјеID EK000326059

GRIFO DMS 18 електрична мелница за грозјеID: EK000326059

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

35.380 ден

Цена
32.990 ден

GRIFO DMS 18 електрична мелница за грозје Капацитет: 1.800-2.000 kg/h Димензии: 1040 х 550 х 900 mm Тежина: 64 кг Двои дршки од грозје Гаранција: 1 година  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Брендот GRIFO е Италијански бренд кој гарантира сигурност и квалитет од овластениот добавувачот за Македонија. Моментално има широка понуда на рачни и електрични мелници. Технички спецификации: Димензии : 1040 х 550 х 900 mm Погон : електричен Можност за одвојување на рачките од грозјето Производител: Grifo Потекли: Р. Италијаа / Гаранција на производот 1 година.Електричен млин за грозје направен од емајлиран челик.Неговото функционирање е автоматизирано благодарение на моторот монтиран на страната, кој ги придвижува сите различни механизми: ролерите за дробење, вратилото за одвојување на стеблата од грозјето и мешалка. Решетката е направена од не'рѓосувачки челик, додека ролерите и запчаниците се целосно изработени од пластика. Ролерите исто така се прилагодливи благодарение на специјалните потпори. Висококвалитетните материјали што се користат за изработка на оваа машина гарантираат нејзина цврстина и издржливост. Повеќе информации за поризводите секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Тип на производ Буриња и садови
Бренд Grifo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!