text.skipToContent text.skipToNavigation

GRIFO MINI рачна мелница за грозјеID EK000326055

GRIFO MINI рачна мелница за грозјеID: EK000326055

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.560 ден

Цена
6.990 ден

GRIFO MINI рачна мелница за грозје Капацитет: 400 kg/h Димензии: 400×400 mm Тежина: 15 кг  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Мелницата Мини 4 е најмалиот и најкомпактен модел од серијата на мелници на грозје од брендот "GRIFO". Брендот GRIFO е Италијански бренд кој гарантира сигурност и квалитет од овластениот добавувачот за Македонија. Моментално има широка понуда на рачни и електрични мелници. GRIFO MINI рачна мелница за грозје димензии на инка за грозје 400×400 mm,ролери/зупчаници за гризјето со димензии од 220 mm. / Гаранција на производот-1 Година. Повеќе информации за поризводите секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Тип на производ Буриња и садови
Бренд Grifo
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!