text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO пластично буре за туршија 120LID EK000217867

ROTO пластично буре за туршија 120LID: EK000217867

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.625 ден

ROTO пластично буре за туршија 120L Капацитет: 120L Димензии: 500x700 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO пластично буре за туршија 120L/Димензија на бурето:500x700
Тип на производ Буриња и садови
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!