text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO пластично буре за туршија 160LID EK000217857

ROTO пластично буре за туршија 160LID: EK000217857

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.238 ден

ROTO пластично буре за туршија 160L Капацитет: 160 литри Димензии: 540x870 mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO пластично буре за туршија 160L/Димензија на бурето:540x870
Тип на производ Буриња и садови
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!