text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO пластично буре за туршија 60LID EK000217859

ROTO пластично буре за туршија 60LID: EK000217859

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

1.863 ден

Цена
1.490 ден

ROTO пластично буре за туршија 60L/Димензија на бурето:500x500  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.03.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO пластично буре за туршија 60L/Димензија на бурето:500x500
тип на производ Буриња и садови
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!