text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO пластично буре за туршија 60LID EK000217859

ROTO пластично буре за туршија 60LID: EK000217859

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.863 ден

ROTO пластично буре за туршија 60L Капацитет: 60L Димензии: 500x500 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO пластично буре за туршија 60L/Димензија на бурето:500x500
Тип на производ Буриња и садови
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!