text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO рачна мелница за грозје црвена бојаID EK000401421

ROTO рачна мелница за грозје црвена бојаID: EK000401421

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

5.590 ден
Цена
3.899 ден
ROTO рачна мелница за грозје црвена боја Капацитет: до 500 kg/h Димензии: 670 х 410 х 380mm Практична за домашна употреба Метална рачка со пластичен држач Изработена од висококвалитетни материјали  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO рачна мелница за грозје. Капацитет до 500 kg/h, димензии: 670 х 410 х 380mm. Шифра 1068
Тип на производ Мешалки
Бренд eKupi