text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO рачна мелница за грозје црвена бојаID EK000401421

ROTO рачна мелница за грозје црвена бојаID: EK000401421

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.590 ден

ROTO рачна мелница за грозје црвена боја Капацитет: до 500 kg/h Димензии: 670 х 410 х 380mm Практична за домашна употреба Метална рачка со пластичен држач Изработена од висококвалитетни материјали  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO рачна мелница за грозје. Капацитет до 500 kg/h, димензии: 670 х 410 х 380mm. Шифра 1068
Тип на производ Мешалки
Бренд eKupi
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!