text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ROTO рачна мелница за грозјеIDEK000325929
5.590  ден
Цена
3.990  ден
ROTO рачна мелница за грозје. Капацитет до 500 kg/h, димензии: 670 х 410 х 380mm. Шифра 1068

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

ROTO рачна мелница за грозје. Капацитет до 500 kg/h, димензии: 670 х 410 х 380mm. Шифра 1068
Бренд ENOITALIA
Тип на производ Мешалки