text.skipToContent text.skipToNavigation

BLUMFELDT BLUMFELDT Modu Grow 100 UP дрвена мрежа за растенија, Жолта бојаID EK000387057

BLUMFELDT BLUMFELDT Modu Grow 100 UP дрвена мрежа за растенија, Жолта бојаID: EK000387057

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

6.500 ден
Цена
4.699 ден
MOD GROW 100 UP, РЕШЕТКА ЗА РАСТЕНИЈА, 151 X 100 X 3 CM, БОР Blumfeldt Modu Grow 100 UP мрежа за растенија е совршен додаток за вашата цветна градина Modu Grow 100. Цврста контрукција...  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MOD GROW 100 UP, РЕШЕТКА ЗА РАСТЕНИЈА, 151 X 100 X 3 CM, БОР

Blumfeldt Modu Grow 100 UP мрежа за растенија е совршен додаток за вашата цветна градина Modu Grow 100. Цврста контрукција од бор ги поддржува вашите растенија додека растат нагоре.

Оваа висококвалитетна цветна дрвена ограда овозможува растенито да се протегне према сонцето. Blumfeldt мрежата за растеније Modu Grow 100 UP е оптимално решени за прекривање на ѕидови со зелена завеса или за заштита од љубопитните комшии. Мото: мојата градина расте како што сакам. Боровото дрво е премачкано и отпорно на временски влијанија, така да е иделано припремено за употреба во вашиот двор.

Дизајнирајте ја градината, терасата или балконот со решетката за растенија Blumfeldt Modu Grow поединечно или како ќе посакате.

Најдобра:
Растење во висина: поддршка за растенија кои растат во висина и миграторни растенија
Робусна и висококвалитетна: поремачкан бор ви осигурува долг век на траење
Изработен во Европа: борова шума од Европа

Детали за производот:
едноставен и лесен за склопување
материјал: борова шума со дијаметар од 3 x 4 cm
плоча со површина: 1,5 m²
Одличен за растенија кои се шират во висина Modu Grow 100 (10035089)

Содржина на пратката:
1 x решетка за растенија
1 x прицврстена конструкција
упатство за употреба на повеќе јазици

Димензии:
димензии: прибл. 100 x 151 x 3 cm (Ш x В x Д)
тежина: прибл. 5 kg

Тип на производ Украсни додатоци за во двор
Бренд Blumfeldt