text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Душек-кревет Intex-64758 (137 x 191 x 22cm)IDEK000210642
1.613  ден
Цена
999  ден
Душек-кревет Intex-68758 (137 x 191 x 22cm)

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Душек-кревет Intex-68758 (137 x 191 x 22cm)
Бренд Intex