text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BESTWAY 191x178, душекIDEK000036016
Цена
2.499  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Димензии 191x178cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.