text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 193x142, душекID EK000036038

BESTWAY 193x142, душекID: EK000036038

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
1.624 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Димензии 193x142cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.