text.skipToContent text.skipToNavigation
Bestway Душек крокодил 41011IDEK000074380
1.124,00 ден
Нашата најниска цена
499,00 ден
Bestway Душек крокодил 41011. Димензии 203 х 117 cm. За деца 3+ години.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.11.2019

Bestway Душек крокодил 41011. Димензии 203 х 117 cm. За деца 3+ години.
Бренд Bestway
Тип на производ Душек