text.skipToContent text.skipToNavigation
Bestway Душек лубеница 43140IDEK000074299
2.249,00 ден
Нашата најниска цена
1.399,00 ден
Bestway Душек лубеница 43140. Димензии: 187cm.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

Bestway Душек лубеница 43140. Димензии: 187cm.
Бренд Bestway
Тип на производ Душек