text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Лулашка тросед CRETEIDEK000073356
17.063  ден
Цена
13.650  ден
Лулашка CRETE тросед. Димензии на лулашката: должина 230cm, широчина: 125cm, висина: 164cm. Димензии на метални шипки: 48/32/28/16mm, Матерјал кров: 180g/m2 полиестер, материјал за седење: 160g/m2 ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

Лулашка CRETE тросед. Димензии на лулашката: должина 230cm, широчина: 125cm, висина: 164cm. Димензии на метални шипки: 48/32/28/16mm, Матерјал кров: 180g/m2 полиестер, материјал за седење: 160g/m2 полиестер, дебелина за седење 10cm, специјален премаз на металот за дополнителна заштита, боја сина.