text.skipToContent text.skipToNavigation

Маса COMO BlackID EK000073376

Маса COMO BlackID: EK000073376

3.738 ден

Цена
2.399 ден

Маса COMO Black, | Димензии: пречник 80cm, висина 71cm, Дупката на средината е предвидена за чадор, Материјал: пластицифирана метална конструкција, Површина: калајиено црно стакло, дебелина 5mm. |  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Маса COMO Black. Димензии: пречник 80cm, висина 71cm. Дупката на средината е предвидена за чадор. Материјал: пластицифирана метална конструкција. Материјал на површината на масата: калајиено црно стакло, дебелина 5mm.