text.skipToContent text.skipToNavigation
Столица COMO BlackIDEK000205964
1.813,00 ден
Нашата најниска цена
1.299,00 ден
Столица COMO Black. Метална конструкција. Димензии: 54,5х71х96cm. Димензии на ногарките: 42х14х0,8mm. Димензии на делот за седење: 27х15х1,0mm. Ткаенина на столица: 2x1. Боја: црна.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2019

Столица COMO Black. Метална конструкција. Димензии: 54,5х71х96cm. Димензии на ногарките: 42х14х0,8mm. Димензии на делот за седење: 27х15х1,0mm. Ткаенина на столица: 2x1. Боја: црна.
Бренд Agromarket
Тип на производ Столица