text.skipToContent text.skipToNavigation

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)ID EK000386351

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)ID: EK000386351

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

21.900 ден

Цена
10.990 ден

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава) Димезии: 100 x 182 x 135 cm (ШxВxД) Димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (ШxДxВ) Тежина: 29,0 kg Бренд: Blumfeldt  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.01.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка, со јастук за седење (кремава)

Безтежинска релаксација во затворен простор или на отворено: доживејте нова димезија на опуштање со висечката фотеља на лулашка BLUMFELDT Bella Donna. 

Оваа фотеља е посебно удобна, благодарение на мекиот јастук за седење со дебелина од 12cm. Цврстата челична база осигурува максимална стабилност во било кој момент. Штрафовите од поцинкуван челик исто така осигуруваат долг век на траење на целата конструкција. На цврст метален ланец, прицврстена е кошницата за седење со јастук од 180g полиестер, за удобно нишање. Bella Donna се испорачува како монтажен сет. Монтажата е многу едноставна, а исто може и брзо да се демонтира за практичен транспорт. 

Клучни специфијации:

 • тапацир: 12g полиестер
 • штрафови од поцинкуван челик
 • јастук за седење 12cm меко пополнет 
 • стабилна база
 • монтажен сет

Кутијата содржи:

 • 1 х висечка фотеља
 • 1 х навлака на јастикот
 • 1 х тапацир јастук 
 • упатство за монтажа

Димензии:

 • вкупнни димезии: 100 x 182 x 135 cm (Ш x В x Д)
 • димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (Ш x В x Д)
 • тежина: 29 kg

 

Тип на производ Столици
Бренд Blumfeldt